InsurTech Panel Sigortacılığın Geleceğine Işık Tutacak

Genel Sigortacılar Derneği (GESİD) aralarında Sigortacı Gazetesi’nin yazarlarının da bulunduğu bir panel düzenliyor. 7 Aralık’ta İTÜ’de düzenlenecek olan InsurTech Panel’de sigorta sektörünün geleceğini şekillendirecek olan teknolojiler masaya yatırılacak.

GESİD, 7 Aralık’ta İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’te InsurTech başlıklı bir panel düzenliyor. Moderatörlüğünü Sigortacı Gazetesi yazarı Sema Tüfekçiler’in yapacağı panele Quick Sigorta’nın CEO’su Levent Uluçeçen, SFS’nin ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Turfan, Guy Carpenter Türkiye’nin Genel Müdürü Okan Utkueri ile Botudio’nun kurucu ortağı ve Ali Erhan Tamer konuşmacı olarak katılacak.

Okan Utkueri ve Ali Erhan Tamer’in her ay köşelerinde sektöre ilişkin yazılarının yayımlandığı Sigortacı Gazetesi, panelin düzenleyicileri arasında yer alıyor. 19:00’da başlayıp yaklaşık 1 buçuk saat sürecek panel, Quick Sigorta’nın da Facebook sayfasından canlı olarak yayımlanacak.

INSURTECH NEDİR?

Sigortacılar ve sigortalıların hayatlarını kolaylaştıran, riskleri minimize eden, tüm inovatif teknolojilerin geliştirilmesine olanak sağlayan InsurTech, en sade ifadesiyle sigortacılık teknolojisi anlamına geliyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü