Sık Sorulan Sorular

Eğer size geri dönen Sigorta Acentesi ile herhangi bir sebepten dolayı anlaşamadıysanız sistem üzerinden tekrar form iletip bulunduğunuz İl ve İlçedeki diğer bir Sigorta Acentesine yönlenebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz il ve ilçede tek bir Sigorta Acentesi var ise bu talebiniz otomatik olarak iptal olacak ve size yardımcı olmak için Sigortix.com müşteri temsilcisi arkadaşımız size yeni bir Sigorta Acentesi önerecektir.

www.sigortix.com bir Sigorta Acentesi değildir. Herhangi bir Sigorta Acentesi veya Sigorta Şirketi ile hiçbir ortaklık veya yönetim bağlantısı yoktur. Web sitesinin içinde var olan Sigorta Acentelerine taleplerinizi ulaştırır ve size en yakın Sigorta Acentesini bulmanıza yardımcı olur.

Sistemde yer alan Sigorta Acenteleri bizim yıllardır hizmet verdiğimiz Sigorta Acenteleri arasından seçilmiştir. Yine de www.sigortix.com yönlendirmiş olduğu Sigorta Acentesi ile ilgili yaşayacağınız herhangi bir kötü tecrübe halinde bir sorumluluk kabul etmez.

Eğer vaktiniz var ise Sigorta Acentesine birebir uğramanızı ve yüzyüze görüşerek her detayı anlayarak poliçenizi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Gönderdiğiniz talep formunu sadece 1 Sigorta Acentesi görmektedir. Bilgileriniz seçtiğiniz İl ve İlçedeki tek bir Sigorta Acentesine iletilir. Bu seçim o İl ve İlçedeki Sigorta Acente sayısına göre sistem tarafından otomatik olarak belirlenir. Her Sigorta Acentesi o gün içerisinde aynı sayıda teklif alma şansına sahiptir.

Eğer talep formunu 09.00 - 18.00 saatleri arasında doldurduysanız size gelen bilgi mailinde talebinizin hangi Sigorta Acentesine iletildiği bilgisi yer almaktadır. Size gelen bu linke tıklayarak o acentenin bilgilerine ulaşabilir ve siz onları arayabilirsiniz.

Yine aynı mailde yer alan Olumsuz Geri Bildirim linkine tıklayarak Sigorta Acentesinin size geri dönüş yapmadığını bize bildirebilirsiniz. Bir Sigorta Acentesi kendisine gelen 3 talebi cevaplandırmayınca sistemden otomatik olarak çıkmaktadır.

Talep formunu doldurduğunuz anda seçtiğiniz il ve ilçedeki bir sigorta Acentesine bilgileriniz anında iletilir ve Sigorta Acentesi size geri dönüş yaparak isteklerinize yardımcı olur.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü