Acenteni Tanı

"ACENTENİ TANI"

“Acenteni Tanı” projesi 2019 Aralık ayında hayata geçirilmiş ve Sigorta Acentelerinin yaptıkları işleri, konu hakkındaki uzmanlıklarını anlatarak, tanıtacak olan bir Reklam ve Tanıtım projesidir.

Projenin asıl amacı Sigorta konusunda uzman, tecrübeli Sigorta Acenteleri ile mahallede yaşayan insanları buluşturmak ve bir kahve ile başlayan dostluk sayesinde daha güvenli bir geleceğe adım atmalarını sağlamaktır.

SİGORTA ACENTESİ NE İŞ YAPAR?

Sağlığını, Evini, Arabanı, Çocuğunun geleceğini, İşyerini size en uygun şartlar ile korumak için ve her sıkıntınızda yardımcı olabilmek için 7 gün 24 saat çalışır ve her an, her soru için ulaşılabildiğiniz kişilerdir. Başınıza talihsiz bir olay geldiğinde aklınıza gelen ilk kişidir.

MAHALLENİZDEKİ SİGORTA ACENTESİNİ TANIYOR MUSUNUZ?

Gelin sizi mahallenizdeki Sigorta Acentesi ile tanıştıralım. Bir kahvesini içmek için uğrayın. Tek amacı değerli varlıklarınızı korumak olan kişiyi daha yakından tanımanızı sağlayalım. Sizler için verdiği emekleri yerinde görmenizi sağlayalım.

SİGORTA ACENTESİNİ TANIMAK NEDEN ÖNEMLİ?

Değerli varlıklarınızı korumak için hizmet veren kişiyi tanımanız ve o kişiye güvenmeniz çok önemli. Karşınızda bir Sigorta Acentesi olmadan sizin için en uygun hizmeti almanız mümkün olmaz. Sadece fiyatına bakarak telefon üzerinden ya da internet üzerinden aldığınız poliçenin size fayda sağlamayacağını bilmelisiniz.

"Bir kahvesini içmeden değerli varlıklarınızı kimseye emanet etmeyin."

Proje hakkında detaylı bilgi almak için 0535 573 35 54 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü