Garanti Emeklilik EMEA Bölgesi’nin En İyisi Seçildi

Garanti Emeklilik, yenilikçi uygulamaları ve müşteri deneyiminde yarattığı farklılık ile saygın ödüller kazanmayı sürdürüyor.
 
Kurum, bu yıl 12.’si düzenlenen ve birçok farklı ülkeden binlerce adayın yarıştığı Contact Center World Awards’ta müşteri hizmetleri alanında büyük ödül olan altın ödülü kazanırken, Ekim ayında Londra’da düzenlenecek dünya finallerine de katılma hakkını elde etmiş oldu. Amerika, Asya Pasifik, EMEA ve Küresel Contact Center World Events kapsamında, alanının en iyilerini belirleyen platform, her yıl düzenlediği yarışmalarla bölge finallerinde birinciliği elde eden kurumları ödüllendiriyor.
 
“Müşteri hizmetleri alanındaki çalışmalarımızın global çapta ödüllendirilmesinden mutluyuz”
 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Garanti Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı K. Çağlayan Bakaçhan şunları söyledi; “Faaliyet alanımız olan bireysel emeklilik ve hayat sigortacılığında müşterilerle çok uzun süreli ve sık bir iletişim kurmak gerekiyor. Biz bunu daha da ileriye taşıyarak onların her zaman yanlarında olmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda Garanti Emeklilik olarak tüm faaliyetlerimizin kalbinde müşteri memnuniyeti yer alıyor. Konusunda uzman, nitelikli insan kaynağımızı, teknolojinin gücü ile birleştirerek beklenenin üzerinde müşteri memnuniyeti yaratmak gayretindeyiz. Kuruluşumuzdan bu yana müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin böyle saygın ödüllerle taçlandırılması, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor ve bizi daha iyisini yapma konusunda motive ediyor. Türkiye’yi global çapta temsil edip, uluslararası platformun en iyileriyle birlikte anılmaktan büyük gurur duyuyor, bu alanda da sektörün sınırlarını yeniden çizmenin keyfini yaşıyoruz.”

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü