Kırşehirspor HDI Sigorta Sponsorluğunda Bir Üst Lige Yükseldi

 

HDI Sigorta’nın sponsorluğunu üstlendiği Kırşehirspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 1. kademe play-off müsabakalarında Nevşehirspor Gençlik’i 1-0 mağlup ederek TFF 3. Lig’e yükseldi.

HDI Sigorta’nın sponsoru olduğu Kırşehirspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 1. kademe play-off müsabakalarında TFF 3. Lig’e yükseldi. Play-off müsabakasında Nevşehirspor Gençlik ile karşı karşıya gelen Kırşehirspor, uzatmalarda rakibini 1-0 yenerek TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazandı.

Kırşehir’de Kılıçözü, Esnafspor ve Yağmurlugücü spor kulüplerinin 1969’da birleşmesiyle kurulmuş bir spor kulübü olan Kırşehirspor, Kırşehir’i uzun yıllar 2. ve 3. Lig’de temsil etti. 2017-2018 sezonu için HDI Sigorta’yla sponsorluk anlaşması imzalayan Kırşehirspor, 2010 yılından bu yana Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ediyordu.

2006’dan beri Türkiye’nin profesyonel ve amatör branşlarında yarışan spor kulüplerine destek veren HDI Sigorta ise, sporculara ve ülkemize, ulusal ve uluslararası arenalarda hak ettikleri galibiyetlere ulaşmaları için destek olmayı amaçlıyor. Bugüne kadar birçok spor kulübüne reklam ve sponsorluk desteği veren şirket, başarı için uğraş veren takım ve sporcularımızı risklere karşı güvence altına almayı da öncelikleri arasına koyuyor. 

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü