Ray Sigorta “tamamlayan sağlık”ta Müşteri İhtiyaçlarını Zenginleştirmeye Devam Ediyor

Ray Sigorta, ürünlerini müşterilerinin gelişen ihtiyaçları doğrultusunda zenginleştirmeye devam ediyor. Şirketin bu konuda attığı son adım, büyük ilgi gören Ray Sigorta “Tamamlayan Sağlık Sigortası” ürününü geliştirmek oldu.

Son güncellemeyle, daha önce ayakta tedavi için 8 defaya kadar geçerli olan vaka sayısı 10’a çıkarıldı. Bunun yanında, ürünle beraber ücretsiz olarak bir defaya mahsus check-up imkanı verilirken, bir dolgu dâhil diş sağlığı paketi de ekstra ücret alınmaksızın sunuluyor.

Ürün portföyünü sigortalılardan aldıkları geri dönüşler ışığında güncellediklerini vurgulayan Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, tamamlayıcı sağlık ürünleriyle müşterilere en yüksek kapsamda sağlık koruması sunmayı hedeflediklerini belirtti. Koray Erdoğan, “Çok tercih edilen ürünlerimizden birini müşterilerimiz için daha da cazip hale getirdik. Ürünlerimizi ihtiyaçlara göre düzenlemeye, müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz” dedi.

İLAVE ÜCRETLERİ KARŞILIYOR

Ray Sigorta Tamamlayan Sağlık Sigortası, müşterilerin SGK ve Ray Sigorta ile anlaşmalı özel hastane ve sağlık kuruluşlarında poliçe kapsamında olan sağlık harcamalarında devlet katılım payı dışında bir fark ödememesini sağlıyor. Tamamlayan Sağlık Sigortası anlaşmalı kuruluşlarda oluşan ilave ücretleri karşılıyor. Bu poliçeden Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında olan 0 – 64 yaş arasındaki tüm vatandaşlar yararlanabiliyor. Ürünle beraber müşterilere sunulan diş sağlığı paketi kapsamında tek diş için dolgu sökümü, diş röntgen filmi, uzman diş hekimi muayenesi ve konsültasyon, kontrol hekim muayenesi, lokal anestezi ve tek diş için dolgu işlemleri bulunuyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü