Allianz Assistance ve Radyo Trafik’ten İş Birliği

Asistans sektörünün önde gelen şirketlerinden Allianz Assistance, trafikte en fazla dinlenen radyolardan Radyo Trafik ile iş birliğine imza attı.

Kullanıcıya özel çözümler oluşturma ilkesine odaklanarak, Allianz Group’un çatısı altında 1997 yılından itibaren Türkiye’deki güçlü hizmet ağı ve tecrübesi ile kişinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştiren Allianz Assistance, Yol Yardım Hizmeti alanındaki uzmanlığını daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına Radyo Trafik ile ortak bir çalışmada buluştu.

Türkiye genelinde 100 binden fazla gönüllü muhabiri ile trafik durumunu en güncel şekilde dinleyiciye aktaran Radyo Trafik kanalı aracılığıyla bundan böyle sürücüler Allianz Assistance’tan Yol Yardım hizmetini anlaşmalı fiyatlar ile alabilecekler. Yolda zor durumda kalan sürücüler, kullanıcının hayatını kolaylaştırma amacıyla hizmet veren Allianz Assistance’a, Radyo Trafik ve Radyo Spor üzerinden, 0 212 337 43 39 numaralı telefondan ulaşarak çekici, akü takviyesi, lastik değişimi gibi hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilecekler.

Allianz Assistance CEO’su Firuzan İşcan iş birliği ile ilgili olarak, “Şirket olarak müşterilerimize değer verip, onların ihtiyaçlarına hızlı cevap veren çözümler üretmek ana prensibimiz. Radyo Trafik ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde, trafikte yol yardımına ihtiyaç duyan sürücülere hızlı ve güvenilir şekilde destek verebileceğiz. Bu hizmet, o anda trafik içinde zor konumda bulunan araç sahiplerine çözüm sağlarken aynı zamanda trafiğin akıcı şekilde devamı için de önem taşıyor. Radyo Trafik’in trafikteki geniş kitlelere ulaşabilme gücü de bu projenin değerini artırıyor” açıklamasını yaptı.

Türkiye’nin ilk trafik radyosu olan Radyo Trafik, bünyelerinde yer alan muhabirleri ve trafikte aktif halde bulunan gönüllü muhabirleri ile radyo kanalı ve mobil uygulaması aracılığıyla trafik durumunu tarafsız ve güncel olarak dinleyiciye aktarıyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü