Vakıf Emeklilik, Sanayicilere Oto BES’i Anlatmaya Devam Ediyor

Bireysel emeklilik sektörünün tabana yayılmasına odaklanan Vakıf Emeklilik, işveren ve çalışanlara otomatik katılım sistemini tanıtmaya devam ediyor. Vakıf Emeklilik, bu kapsamda İzmir, Gaziantep ve Adana’da çeşitli OSB’lerde toplantı gerçekleştirdi.

Vakıf Emeklilik, otomatik katılım sistemi hakkında organize sanayi bölgelerinde (OSB) düzenlediği bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. 3 Kasım Cuma günü Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ),  8 Kasım Çarşamba günü Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi ve 9 Kasım Perşembe günü Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleşen toplantılarda, Otomatik Katılım işveren çerçevesinde değerlendirildi. Toplantılara OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve çalışanları katıldı.

Vakıf Emeklilik Kurumsal Satış Birimi tarafından yapılan sunumlarda dinleyicilere, OKS’nin tasarruf oranlarını artırmak, ürünü tabana yaymak ve bireylerin refah düzeylerini emeklilik dönemlerinde de korumak olmak üzere 3 ana amaç üzerine kurulduğu ifade edildi. İşverenlere düşen sorumluluklar da aktarılırken, Otomatik Katılımın çalışanlara getirdiği avantajlar dile getirildi.

Ayrıca toplantılarda Vakıf Emeklilik’in sunduğu hizmetler de anlatıldı. Vakıf Emeklilik’i tercih eden firmaların, çalışanlarına tüm süreçlerde yardımcı olunduğu, Whatsapp bilgilendirme hattı, OKS şube, bireysel internet şube, mobil aplikasyon, Skype üzerinden online bilgi alışverişi ile uçtan uca iletişim kurarak, kişilerin Otomatik BES’in faydalarını görmelerinin sağlandığının altı çizildi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü