Ray Sigorta’da Dijital Dönüşüm Başladı

Ray Sigorta sene başında başlattığı dijital dönüşüm projesine son hız devam ediyor. Proje kapsamında geçtiğimiz aylarda internet sitesini daha pratik, kullanıcı dostu bir tasarımla yenileyen Ray Sigorta, müşteri destek hizmetlerini de internet sitesi üzerinden kolayca ulaşılan bir online chat uygulaması ile vermeye başladı.

Şirket aynı zamanda, sigortalıların poliçelerini inceleyebilecekleri ve Ray Sigorta ile iletişime geçebilecekleri mobil bir uygulama üzerinde çalışıyor. Uygulamanın yakın dönemde devreye girmesi bekleniyor.

Başlatılan dijital dönüşüm hareketinin şirket içindeki operasyonları da kapsadığını belirten Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, “Bizi sektörün üst sıralarına taşıyacak uzun dönemli stratejimizin önemli bir parçasını şirket içindeki dijital dönüşüm programımız oluşturuyor. Bu program doğrultusunda iş mükemmelliği başlığı altında tüm iş süreçlerimizi gözden geçirdik ve daha hızlı, pratik olabilmek adına süreç optimizasyonuna başladık. Bu bağlamda hem iş ortaklarımız hem de çalışanlarımızın günlük işlerinde kolaylık sağlayacak uygulamaları sırayla devreye alıyoruz” dedi. Koray Erdoğan, “Önümüzdeki dönemde atacağımız adımlarla müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını daha da hızlı karşılamaya ve iş yapış biçimimizi sadeleştirmeye devam edeceğiz. Tüm bunları yaparken de her zaman söylediğimiz gibi her işin odağına müşteri memnuniyetini koyacağız” diye konuştu.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü