TSEV’de Mezuniyet Coşkusu

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı’nın 34. Dönem Temel Sigortacılık eğitim programını tamamlayan mezunları; Milli Reasürans TAŞ Konferans Salonunda düzenlenen törenle sertifika ve plaketlerini aldı.

Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, Sigortacılık Genel Müdürü Şerif Çakırsoy, Başbakan Danışmanı Yücel Erence, genel müdürler, sigorta sektörü üst düzey yöneticileri ve TSEV eğitmenlerinin bir araya geldiği tören, Vakıf Müdürü Mehmet Kalkavan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç’in konuşmasının ardından programda dereceye girenlere ödül ve plaketleri takdim edildi.

HDI Sigorta çalışanı Ufuk Miral’ın birinci olarak tamamladığı Temel Sigortacılık Eğitim Programında Sompo Japan Sigorta çalışanı Talar Kuruğoğlu ikinci; Allianz Sigorta çalışanı Ömer Küçükyeğen ise üçüncü oldu. Program birincisi Ufuk Miral’ın konuşmasını takiben programı başarı ile tamamlayarak mezun olan genç sigortacıların plaket ve sertifika alması ile devam eden tören, verilen kokteyl ile sona erdi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü