Eğitimler Tamam Liberty Acenteleri Yeni Döneme Hazır

Liberty Sigorta, artık geleneksel hale gelen “Liberty Yaz Okulu” eğitimlerinin üçüncüsünü bu yıl daha yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Acentelerinin teknik bilgilerinin artması, ürün bilgilerinin güncellenmesini önemseyen Liberty Sigorta bu yıl üçüncüsünü düzenlediği yaz okulu etkinliği kapsamında acenteleri ile bir araya geldi. Eğitimleri ticari ve bireysel olarak ikiye ayıran Liberty Sigorta’da eğitimler teknik ekipler tarafından verildi.

“EĞİTİME OLAN İLGİ BİZİ MUTLU EDİYOR”

Liberty Yaz Okulu eğitimlerini oldukça önemsediklerini belirten Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Bay acentelerin, özellikle yeni personellerin eğitime büyük ilgi gösterdiğini ve bu ilgiden dolayı da sigortacılık mesleği adına mutlu olduklarını söyledi. Bay, sözlerine şöyle devam etti: “Nispeten işlerin azaldığı yaz aylarında acentelerimizle bu eğitimlerde bir araya gelmemiz hem bilgilerimizi güncel tutuyor, hem de acentelerimizle olan ilişkilerimize olumlu katkı sağlıyor. Özellikle yıl içerisinde değişen ve gelişen teminatlarımızı, yeni ürünlerimizi acentelerimizle konuşmaya ve onlardan geri bildirim almaya fırsat veren bu eğitimlerden biz de çok fazla yeni şey öğrenerek çıkıyoruz. Eğitimleri Genel Müdürlük çatısı altında vermek yerine her bölgede ayrı ayrı yapmayı tercih ediyoruz. Böylece bölgesel farklılıkları da dikkate alarak, acentelerimizin o bölgeye özel taleplerini dinleme olanağı yakalıyoruz.”

Sektörde acentelere verilen teknik eğitimlerin geçmişe nazaran azaldığını da sözlerine ekleyen Halil Bay, her geçen yıl Liberty Yaz Okulu’nun kapsamının ve içeriğinin geliştiğini, önümüzdeki yıllarda bu eğitimlerin daha fazla talep gören Liberty Sigorta ile özdeşleşen eğitimler olmasını umduğunu söyledi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü