Vakıf Emeklilik ten Kesintisiz Eğitim Poliçesi

Vakıf Emeklilik Kesintisiz Eğitimi Poliçesi (KEP), ebeveynlerin vefatı durumda, çocuklarının eğitiminin yarıda kalmaması için ihtiyaç duyulacak finansmanı sağlıyor. Günümüzde iyi bir geleceğin yolu, iyi planlanmış bir eğitimden geçiyor. Vakıf Emeklilik Kesintisiz Eğitim Poliçesi ile ebeveynlerin ya da çocukların vasilerinin vefat riskine karşı azalan teminatlı eğitim güvencesi veriyor. Geleceğini düşünen, ailesine ve çocuklarına önem veren, sağlıklı 18 ile 63 yaş arasındaki herkes 2 ila 30 yıl arasında KEP sigortasına sahip olabiliyor.

Vakıf Emeklilik müşterileri, esnek teminat seçenekleri ile sigorta teminatını ve süresini de dilediği gibi ihtiyacına uygun olarak seçebiliyor. Çocuğun eğitimi boyunca KEP’in imkânlarından yararlanabilmesi için primlerin ilk yıl içerisinde ödenmesi yeterli oluyor.

Ayrıca, çocuklara yönelik eğitim sigortaları; başta vergi olmak üzere ailelere, bir takım avantajlar da sunuyor. Ücretli çalışanlar ya da vergi mükellefleri, ödedikleri primleri aylık gelirlerinin veya beyan edilen gelirlerinin yüzde 15’ine kadar vergi matrahından düşebiliyorlar. Diğer yandan tüm eğitim sigortalarında primler TL olarak belirleniyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü