Anadolu Sigorta Kadıköy Bölge Müdürlüğü Yeni Yerinde

Anadolu Sigorta’nın İstanbul’daki iki Bölge Müdürlüğü’nden birisi olan ve İstanbul’un Anadolu yakası ile; Düzce, Sakarya, Kocaeli ve İzmit illerinde, yaklaşık 360 profesyonel acentesiyle hizmet veren Kadıköy Bölge Müdürlüğü, yeni hizmet binasına taşındı. Açılışını Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, I. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, Genel Müdür Yardımcıları Erdinç Gökalp, Fatih Gören ve Mehmet Abacı’nın yaptığı yeni Kadıköy Bölge Müdürlüğü, böylece 2013 yılında Anadolu Sigorta’nın Kavacık’taki Genel Müdürlük binasına taşınmasıyla başlayan yenileme sürecinin son halkasını oluşturmuş oldu.

Açılış sırasında, ilk olarak söz alan Kadıköy Bölge Müdürü Ali Kaplan; yeni bölge müdürlüğünün Anadolu Sigorta’nın acentelerine verdiği hizmetin kalitesini daha da artırmak bakımdan önemine değinerek, yeni hizmet binasının, Anadolu Sigorta’nın prestijli ve modern yüzünü yansıttığını belirtti. Ali Kaplan, Anadolu Sigorta’nın en önemli iş ortaklarından olan acentelere destekleri için de ayrıca teşekkür etti.

Ali Kaplan’dan sonra kürsüye gelen Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç ise, yeni bir çalışma ofisine taşınmanın, özellikle çalışanlar açısından büyük bir motivasyon kaynağı olduğuna vurgu yaparak, açılış vesilesiyle acentelerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlhami Koç, Anadolu Sigorta’nın her zaman acentesini dinleyen bir şirket olduğunu belirterek, Kadıköy Bölge Müdürlüğü’nün yeni çalışma ofisinde de başarısını sürdüreceğini ifade etti. Toplam 565 m2’lik brüt alana yayılan Anadolu Sigorta’nın yeni Kadıköy Bölge Müdürlüğü; modern tasarımı ve ferah çalışma ortamının yanı sıra; görüşme odaları, sosyal alanlar, toplantı odaları gibi özellikleri ile de dikkat çekiyor. İstanbul Ataşehir’de TEM Otoyolu’na 500 metre, E-5 Otoyolu’na ise 1 km mesafede yer alan yeni Bölge Müdürlüğü, İstanbul’un, son dönemde yatırımlarla merkezileşen bir bölgesinin kalbinde bulunuyor.

Çok Özellikli Bina Tasarımı

Kadıköy Bölge Müdürlüğü’nde yüksek ofis standartları gözetilerek tasarlanan mimari mekan örgütlenmesi kapsamında; müdür odası, açık ofis alanı, toplantı odaları, giriş-resepsiyon, sosyal alanlar, sağlık odası ve mutfak bulunmakta. Renkli ve işlevsel dekoratif unsurlarla donatılan hizmet binasında, tasarruf sağlayan aydınlatma, iklimlendirme ve otomasyon sistemleri, yüksek konfor standartlarından ödün vermeden tesis edilirken, iş sağlığı ve güvenliğinin ön planda tutulduğu tasarımda kullanılan ofis mobilyaları da hem görsel hem de ergonomi açısından tasarımın önemli bir parçasını oluşturuyor.


 

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü