Aksigorta’ya İnsan Kaynaklarında Liderlik Ödülü

Aksigorta, PERYÖN İnsan Yönetimi Ödül Töreninde en üst seviyedeki kategori olan “İnsan Kaynaklarında Liderlik” ödülüne layık görüldü. 
 
İletişim yönetimi, yenilikçilik ve inovasyon kültürü, insan gücü etkinliği yönetimi, motivasyon ve bağlılık yönetimi ve insan kaynağının gelişimi süreçlerinin değerlendirildiği yarışmada Aksigorta, bu süreçlerin gelişimi konusundaki çalışmaları ile ödüllendirildi. Aksigorta aldığı bu ödül ile geçen yıl hiçbir finaliste verilmeyen en üst seviye kategorisinin bu yılki kazananı olarak, “İnsan Kaynaklarında Liderlik” ödülünün sahibi oldu.
 
İnsan Yönetimi alanında 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ilk sivil toplum kuruluşu PERYÖN, her sene İnsan Kaynakları alanında başarılı uygulamaları ödüllendirmek ve bu alandaki standartlara yön vermek amacıyla ‘‘PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’ni düzenliyor. İnsan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanımak ve iş dünyasının örnek alacağı çalışmalarla sektöre katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nde birçok farklı sektörden katılan yarışmacılar ödüllendiriliyor. 

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü