AcnTURK Sigorta’nın ilk poliçesi 1 yaşında!

AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi, şirketin ilk poliçesinin 1. yaşı nedeniyle yaptığı açıklamada, acenteleri, iş ortakları ve sigortalılarına yenilikçi ürün ve hizmetlerle piyasadaki en iyi müşteri deneyimini sunma hedefini gerçekleştirebilmekten mutluluk duyduklarını söyleyerek “Sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

AcnTURK Sigorta, 12 Ekim 2023’te ilk poliçesinin 1. yaşını kutladı. İlk poliçelerinin 1. yıldönümü nedeniyle açıklama yapan AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi, “Türkiye’de “Sigortacılıkta Hizmet Kalitesi” denildiğinde akla gelen ilk şirket olma vizyonuyla çıktığımız yolculukta 12 Ekim 2023 bizler için çok anlamlı. Tam 1 yıl önce 12 Ekim 2022’de AcnTURK Sigorta olarak ilk poliçemizi oluşturduk. Bugün baktığımızda geçen bir yıl içerisinde yaklaşık 2000 acentemiz ve 200 çalışma arkadaşımızla birlikte bizi hep dahasının peşinde tutan hedeflere ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. 

Daha nice ilkler için yolumuza devam ediyoruz

Büyükçelebi, acenteleri, iş ortakları ve sigortalılarına yenilikçi ürün ve hizmet uygulamalarıyla ulaşarak, hız ve içerikte, piyasadaki en iyi müşteri deneyimini sunma hedefiyle çıktıkları yolda bunu gerçekleştirebilmenin gururunu yaşadıklarını söyleyerek “Yerli ve milli sermayeli bir şirket olarak hem sigortacılık sektörüne katkı sağlamaya hem de genç yeteneklere istihdam sağlamaya tüm motivasyonumuzla devam edeceğiz. İlk poliçemizin 1. yaşını kutluyor olmaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki süreçte değerli acentelerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte daha nice ilklere imza atacak olmanın verdiği güçle yolumuzda devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü