2023 Türkiye insurtech ödülleri başvuru süresi uzatıldı

Sigorta sektöründe dijital dönüşüme katkı sağlayacak ürün, proje ve hizmetlerin değerlendirileceği 2023 Türkiye Insurtech Ödülleri başvuru tarihi 29 Ekim’e kadar uzatıldı.

Sigorta sektöründe dijital dönüşüme katkı sağlayacak ürün, proje ve hizmetlerin değerlendirileceği 2023 Türkiye Insurtech Ödülleri başvuru tarihi, gelen yoğun istek üzerine Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılının kutlanacağı 29 Ekim’e kadar uzatıldı.

InsurTech çözümlerini benimseyen sigorta sektöründeki tüm sigorta şirketleri, acenteler, brokerlar, bankalar, eksperler, servisler ve birçok startup’ın katılabileceği Insurtech Ödülleri, sigorta sektörünün deneyimli ve önde gelen isimlerinden oluşan jüri heyeti tarafından yapılacak değerlendirme sonucu belirlenecek.

Insurtech alanında üstün başarı gösterenler, bu yıl Türkiye’de ikinci kez düzenlenecek olan Uluslararası Sigortacılık Fuarı ve Kongresi’nde, sigorta ve teknoloji dünyasında fark yaratan başarılı isimler ve start-upların katılımıyla 13-15 Kasım 2023 tarihleri arasında Antalya – Bellek Pine Beach Hotel’de gerçekleştirilecek tören ile sahiplerini bulacak.

2023 Insurtech Ödüllerinin kategorileri şöyle…

En Insurtech Acente
En Insurtech Broker
En Insurtech Banka
En Insurtech Eksper
En Insurtech Elementer Sigorta Şirketi
En Insurtech Hayat ve Emeklilik Şirketi
En Insurtech Scale Up
En Insurtech Start Up
En Insurtech Asistans Şirketi

Insurtech ödüllerine https://www.insurtech.com.tr/tr-TR/turkiye-insurtech-odulleri-2023 adresi üzerinden başvurulabilir.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü