Axa, acenteleriyle buluşmaya devam ediyor

Axa Sigorta İl Birincileri ve tüm özel kulüp üyesi acentelerin bir araya geldiği etkinlikler serisinin Orta Anadolu Bölge ve İstanbul Bölge ayağını gerçekleştirdi.

Axa Sigorta, acenteleriyle bir araya geldiği etkinlik serisine devam ediyor.Bu kapsamda Axa Sigorta yöneticileri, İl Birincileri ve tüm özel kulüp üyesi acentelerinin bir araya geldiği etkinlikler serisinin Orta Anadolu Bölge ayağı 10 Ekim’de Sheraton Ankara Hotel’de, İstanbul Bölge ayağı ise 12 Ekim’de Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş ve Gaziantep depremlerinin ardından, bu yıl gerçekleşmesi planlanan organizasyonların bütçesinin tamamının deprem bölgesine kalıcı bir çözüm sunmak amacıyla kullanacağını açıklayan şirket, etkinlik bütçelerine ek olarak Axa Grubu’nun ve tüm dünyadaki Axa çalışanlarının da katkılarıyla, Hatay’da Büyükdalyan Tüm Kalplerde İlköğretim Okulu’nun inşa edileceği haberini bu etkinliklerde bulunan acentelerine duyurdu.

Topluma destek olmalıyız

Etkinliklerde, 2022 yılında göstermiş oldukları başarılı performans doğrultusunda İl Birincileri, AXA Kulüp, Otomotiv Yıldızları ve BES Yıldızları acentelerini tebrik eden AXA Sigorta CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yavuz Ölken, sigortacılığın deneyim gerektiren itibarlı bir meslek olduğunun altını çizerek toplumun ihtiyacı olduğunda sigortacıların mutlaka el uzatması gerektiğini söyledi.

Hatay’da inşa edecekleri Büyükdalyan Tüm Kalplerde İlköğretim Okulu projesine destek veren acentelere de teşekkür eden Ölken, okulu çok kısa bir zamanda tamamlamayı hedeflediklerini aktararak “Şirketin inisiyatifine gönülden katılan tüm acentelere müteşekkiriz. Bu sizin okulunuz, bu bizim okulumuz, bu bizim çocuklarımızın okulu” dedi.

Gelecek çocuklara emanet

Toplantıda söz alan proje lideri Axa Sigorta Hukuk, Rücu, Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Onur Koçkar, deprem bölgesindeki ihtiyaçların takipçisi olduklarını dile getirerek “Farklı birçok projeyi değerlendirdik. Geleceğimizin çocuklarımıza emanet olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden en doğru projenin bir okul yaptırmak olduğuna karar verdik.” diyerek projeye katkı sağlayan tüm acentelere teşekkür etti.

Krizlerde mesleğimize acenteler sahip çıktı

AXA Sigorta Satış, Pazarlama ve Sağlık Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Sanem Çıngay Buçukoğlu ise Axa Sigorta İl Birincileri’nin ve tüm özel kulüp üyesi acentelerin başarılarını kutlayarak “Bugün, sizlere hem teşekkür etmek hem de tebrik etmek için buradayız. Ama en çok hep beraber, el ele büyümek için buradayız. Sürdürülebilir Gelişim ve Büyüme yolculuğumuzda sizlerle el ele, hep beraber büyüyeceğimize olan inancımız tam. Sektör olarak son yıllarda yaşadığımız tüm doğal felaketlerde ve krizlerde mesleğimize sahip çıktığınız için hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü