Ana Sigorta acenteleri ile Kapadokya gezisinde buluştu

Ana Sigorta CEO’su Arda Tuncay, “Kuruluş manifestomuz içinde yer alan “birliktelik ve ortak akıl” kavramlarını bu keyifli gezilerde yoğun biçimde yaşıyoruz. Günlük rutinimiz dışında, böylesine dinamik bir piyasadaki hızlı değişimlerden haberdar olabilmek, anlamak, çözüm üretmek için bulunmaz bir fırsat olan bu birliktelikler, acentelerimiz nezdinde Ana Sigorta’ya olan güveni de arttırmakta.” dedi.

“Her Ana Değer Katar” mottosuyla sigortacılık sektörünün yenilikçi ve sigortalı dostu ürünleriyle öne çıkan Ana Sigorta, acentelerinin hayatına da değer katmaya devam ediyor. 26-28 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Kapadokya seyahatinde Ana Sigorta’nın kurucusu Kantürk Öztürk ve Ana Sigorta CEO’su Arda Tuncay’ın ile birlikte şirketin farklı birimlerindeki yöneticiler de 35 Ana Kulüp üyesi acente ile bir araya geldiler.

Üç gün süren eğlenceli gezinin çalıştay toplantısında kısa bir konuşma yapan Ana Sigorta CEO’su Arda Tuncay, son derece hareketli ve heyecanlı bir kampanya dönemini daha geride bıraktıklarını ifade ederken, kampanyada hedeflenen başarıyı yakalayan 35 Ana Sigorta acentesini  Kapadokya’da ağırlamaktan  büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi. Gezide  hem eğlendiklerini, hem de ortak bir akıl çalıştayı yaptıklarını söyleyen Tuncay, sözlerini şöyle sürdürdü: “İş birimlerinden sorumlu arkadaşlarımızın da yer aldığı bu keyifli gezide, Yönetim Kurulu Başkanımız Kantürk Öztürk’ün katılımı da geziye ayrı bir değer kattı. Kuruluş manifestomuz içinde yer alan “birliktelik ve ortak akıl” kavramlarını bu keyifli gezilerde yoğun biçimde yaşıyoruz. Günlük rutinimiz dışında, böylesine dinamik bir piyasadaki hızlı değişimlerden haberdar olabilmek, anlamak, çözüm üretmek için bulunmaz bir fırsat olan bu birliktelikler, acentelerimiz nezdinde Ana Sigorta’ya olan güveni de arttırmakta. Gurme ve tarih temelinde, güzel ülkemizin zengin kültürünü tanıtmaya katkı sağladığımız kampanya gezilerimizi düzenli olarak yaparak hem birbirimize hem de yöre ekonomisine değer katmaya devam edeceğiz.”

Ana Sigorta Acenteler Satış ve Bölge Koordinasyon Direktörü Erhan Toprak ise sene başında hayata geçirdikleri ve her dönemi ayrı bir heyecanla geçen “ANA KULÜP” organizasyonlarının ikincisini düzenlediklerini belirtirken, şöyle dedi: “ Bu dönem sonuçlarına göre kampanyada başarılı olan 35 acentemizle birlikte keyifli vakit geçirdik. Bu tarz organizasyonlarda acentelerimizle geçirdiğimiz zaman bizler için çok kıymetli. Hem acentelerimizi daha da yakından tanıma fırsatı buluyor, hem de acente olarak ihtiyaçlarını bizlerden beklentilerini çok daha net anlayıp kendimize ev ödevi notları tutuyoruz. Bu gezimizde de yapmış olduğumuz ve oldukça verimli geçen çalıştayın sonuçları doğrultusunda acentelerimizin talep ve önerilerini en kısa sürede hayata geçireceğiz.”

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü