HDI Sigorta ve Renault’dan Kasko iş birliği

HDI Sigorta, müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesini Renault ve Dacia markalı kasko ürünü ile genişletiyor. Renault ve Dacia markalı tüm binek ve hafif ticari araç müşterileri, araçlarını HDI Sigorta güvencesiyle marka kasko ile güvence altına alma fırsatı elde ediyor.

‘Renault Kasko ve Dacia Kasko’ markalarıyla sunulacak ürünlerle araç sahipleri hızlı onarım hizmeti, ikame araç, yol yardımı; Renault ve Dacia Yetkili Servislerinde onarım gibi ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilecekler. Araç sahipleri, bu iş birliği kapsamında araçlarının olası hasar operasyonlarını Türkiye’nin dört bir yanındaki; yaygın Renault ve Dacia yetkili servislerinde orijinal yedek parça ve kaliteli hizmet ayrıcalıkları ile yaptırabilecekler.

Sektörler arası iş birlikleri büyük önem taşıyor

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Sektörün önde gelen otomotiv markaları Renault ve Dacia ile gerçekleştirdiğimiz bu kıymetli işbirliğinin; sigortalılarımıza sunduğumuz kapsamlı hizmeti geliştirme yolunda önemli bir adım olacağına inanıyoruz. Sigortacılık ve otomotiv sektörünü birbirinden ayrı değerlendirmek pek mümkün değil. Bu noktada sektörler arası iş birlikleri de büyük önem taşıyor. HDI Sigorta olarak, sektöre ve ülkemize katkı sağlayacak işlere imza atmaktan büyük gurur duyuyor ve bu birlikteliğin iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü