BNP Paribas Cardif Dijitalleşmeye Devam Ediyor

2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe hizmet veren BNP Paribas Cardif, süreçlerini dijitalleştirmeye devam ediyor. BNP Paribas Cardif, online satış hizmeti ile ilk aşamada, satış ekiplerine tabletleri üzerinden doğrudan ve 2 dakikadan kısa sürede Hayat sigortası ürünlerini satma imkânı sunuyor.

Müşterilerinin ve pazarın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek yenilikçi sigorta çözümleri sunmayı hedefleyen BNP Paribas Cardif, hayata geçirdiği dijital çözümlerle müşteri temas noktalarını geliştirmeye devam ediyor. Online satış ile birlikte satış ekiplerinin operasyonel yükü hafifletilirken, satış süreci daha pratik hale getirilerek müşterilere daha hızlı hizmet verilecek, poliçeleri anında kendilerine gönderilecek.

Müşteri temas noktalarını genişletiyor

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla daha fazla kişiye sigorta ürünlerini ulaşılabilir kılmayı hedeflediklerini belirten BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sertsöz“Dünyadaki gelişmiş sigortacılık uygulamalarına baktığımızda dijital dönüşüm ve verinin öneminin her geçen gün arttığını görüyoruz. Biz de bu doğrultuda müşteri odaklı yaklaşımımızı sürdürerek müşteri temas noktalarımızı geliştirmeye, ürünlerimizi daha kolay erişilebilir hale getirmeye devam edeceğiz” dedi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü