Sigortayeri’nde Yeni Genel Müdür Yardımcısı

 

Sigorta brokerlik pazarının önemli oyuncularından Aktif Bank iştiraki Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde genel müdür yardımcılığı görevine Serhat Özbeklik atandı.

Türk sigorta sektöründe çoklu dağıtım kanalı ile çalışan tek sigorta ve reasürans brokeri Sigortayeri’nde genel müdür yardımcılığı görevine, sektörün deneyimli yöneticilerinden Serhat Özbeklik atandı.

İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimini alan Serhat Özbeklik, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde tamamladı. İş hayatına 1993 yılında AGF Garanti Sigorta’da uzman olarak başlayan Özbeklik; Axa Oyak Sigorta, Commercial Union Sigorta, Can Sigorta ve Reasürans Brokerlik, Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerlik gibi pek çok şirkette yöneticilik yaptı. Şubat 2017’de KMD Sigorta ve Reasürans Brokerlik’te Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Serhat Özbeklik, 21 Mart 2018 tarihi itibarıyla Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü