Groupama’dan Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası

Groupama Emeklilik’in hem yaşam hem de vefat teminatı içeren ‘’Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası’’ sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alıyor.

roupama Banka ve Hayat Satış Müdürü Kadri Şahin, “Hem yaşam hem vefat teminatı içeren “Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası” ile müşterilerimize birçok avantaj sunuyoruz.

Her türlü vefat riskinin gerçekleşmesi halinde tazminat ödemesi yapılırken riskin gerçekleşmemesi durumunda ise sigorta primleri geri ödenebiliyor. Ayrıca, sigortaya giriş esnasında prim iade yüzdesi düşürülerek daha yüksek vefat teminatına sahip olunabiliyor.

Sigorta poliçesi ise Amerikan Dolarına endeksli düzenleniyor. Groupama Emeklilik olarak önümüzdeki dönemde de hayatı kolaylaştırmaya yönelik birçok yenilikçi ürün ve hizmeti müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

“Esnek Prim İadeli Hayat Sigortası” birçok farklı prim ödeme seçeneği, ödediğiniz primleri güvence altına alma fırsatı ve poliçe primlerinizi belirli bir miktara kadar vergi matrahından düşürebilme avantajından yararlanma imkanı da sunuyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü