Vakıf Eğitim Sigortası ile Çocuklarınızın Eğitimi Garanti Altında

Vakıf Eğitim Sigortası, ebeveynlerin yaşamlarını kaybetmesi durumunda çocuklarının eğitiminin yarıda kalmaması için ihtiyaç duyulan finansmanı sağlıyor.

Vakıf Emeklilik, müşterilerine sunduğu yenileme garantili Vakıf Eğitim Sigortası ile hayatta başlarına gelebilecek risklere karşı çocuklarının eğitim hayatını garanti altına alıyor.

Vakıf Eğitim Sigortası, ebeveynlerin veya bir çocuğun eğitim masraflarını üstlenmek isteyen kişilerin yaşamlarını kaybetmesi durumunda çocuklarının eğitiminin yarıda kalmaması için ihtiyaç duyulan finansmanı sağlıyor. 30 yıla kadar ihtiyaç duyulan eğitim süresini ve eğitim giderine karşılık gelen teminat tutarını sigortalının belirlemesine imkân tanıyor.

Taksitli ödeme seçeneği ve her yıl yenilenen poliçesi sayesinde uzun süre devam edecek poliçeye ödeme kolaylığı sunan Vakıf Emeklilik, poliçe başlangıcında sigortalıdan sadece 1 kereye mahsus sağlık beyanı alıyor. Eğitim sigortasının yenileme garantili olması özelliğiyle devam eden yıllarda beyan alınmasına gerek kalmıyor. Ayrıca sigortalı ödediği primleri; aylık brüt ücretinin %15’ini ve asgari ücretin yıllık tutarını geçmeyecek şekilde gelir vergisi matrahından düşerek, vergi avantajından da yararlanabiliyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü