Doğa Sigorta Ekibine Yeni Kurumsal İletişim Müdürü Katıldı

 

Doğa Sigorta, birçok büyük firmanın kurumsal iletişim yöneticisi olarak görev almış deneyimli bir isimle kadrosunu güçlendirdi. Bu ay itibarıyla Kurumsal İletişim Müdürü olarak ekibe katılan Seda Güler ile birlikte Doğa Sigorta, müşterileriyle iletişimini artırarak yoluna daha güçlü bir şekilde devam etmeyi planlıyor.

İletişime verdiği önem doğrultusunda bu alandaki çalışmalarını artırmayı hedefleyen Doğa Sigorta, yeni Kurumsal İletişim Müdürü olarak deneyimli bir isim olan Seda Güler’i göreve getirdi.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Seda Güler, çalışma hayatına 1997 yılında başladı. Diesel, Benetton, Divarese, Damat Tween, Avva gibi büyük firmaların kurumsal iletişim faaliyetlerini yürüttü. Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı Proje Koordinatörü, Boyner Grup Gönüllüleri Lideri ve Boyner Grup Gönüllüleri Marka Elçisi olarak çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza attı. Mart 2018 itibarıyla Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışmaya başladı. 1976 doğumlu olan Seda Güler, çok iyi derecede İngilizce biliyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü