Bereket Sigorta Yeni Yöneticileriyle Kadrosunu Güçlendirdi

Bereket Sigorta ile Bereket Emeklilik ve Hayat şirketleri yeni üst düzey yöneticilerle kadrosunu güçlendirdi.

Türkiye’deki büyüme hedefi doğrultusunda, yakın zamanda üst yönetimin de yapılanmaya ve kadrosunu güçlendirmeye giden Bereket Sigorta ve Bereket Emeklilik,  uzman isimlerle yoluna daha güçlü devam edecek.  Bu yapılanma kapsamında  Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığına Somer OrhanTeknik Reasürans ve Hasar Genel Müdür Yardımcılığına ise Murat Şişli getirildi.

Somer Orhan, Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ziraat Mühendisliği Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu. 1998-2006 yılları arasında Başak Sigorta A.Ş.de Tarım Departmanı Müdürü,2006-2009 yılları arası Güneş Sigortası A.Ş.de Tarım Departmanı Müdürü,2012 Marmara Bölge Müdürü, 2012-2017 yılları arasında Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. de İstanbul Anadolu Bölge Müdürü olarak görev alan Orhan, Ocak 2017 tarihinden itibaren İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü görevini sürdürdüğü Vakıf Emeklilik ve Hayat A.Ş. den Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’nin grup şirketleri olan Bereket Emeklilik ve Bereket Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcılığına atandı.

Murat Şişli ise Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi ve Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu.2002-2004 yılları arasında Garanti Sigorta A.Ş.de Teknik ve Reasürans uzman 2004-2005 yılları arasında ALG Sigorta A.Ş.de Reasürans ve Global İşler Yetkili 2005-2013 Aviva Sigorta A.Ş.de Teknik ve Reasürans Müdür Generali Sigorta A.Ş.de Teknik ve Reasürans Direktörü Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Şişli, Haziran 2016 tarihinden itibaren Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürdüğü Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. den Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği’nin grup şirketleri olan Bereket Emeklilik ve Bereket Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcılığına  atandı.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü