Aksigorta CRM Sistemi İle Gümüş Stevie Ödülüne Layık Görüldü

Aksigorta, Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde, “Teknolojinin en iyi kullanımı - Sigorta” kategorisinde yeni CRM Sistemi ile Gümüş Stevie ile ödüllendirildi.

Bilgi teknolojileri ve dijitalleşme alanında art arda atılımlar yapan ve müşteriyi işlerinin merkezine koyan Aksigorta, hayata geçirdiği yeni CRM Sistemi ile müşteri ilişkileri yönetimini bir üst seviyeye taşıyor. Yeni nesil sigortacılık yaklaşımıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra müşteri deneyim yolculuğunu da mükemmelleştiriyor. Bu yaklaşımı hayata geçirmek için Aksigorta, müşteri bilgilerini, çağrı merkezi hizmetlerini, müşteri talep ve şikayet yönetimini tek bir platformda topladı. Bu platform, Aksigorta adına müşteriye hizmet veren üçüncü parti firmaların sistemleriyle hizmet kalitesinin takibine imkan verecek şekilde entegre edildi. Bu platformda toplanan bilgiler, makine öğrenmesi gibi yöntemlerle analiz edilerek daha mutlu, daha memnun müşteriler oluşturmak amacıyla kullanılıyor.

Bu yıl 12’si düzenlenen dünyanın en saygın ve seçkin organizasyonlarından Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’ne dünya genelinde 2 bin 500’den fazla proje katıldı. Profesyonel ve bağımsız uluslararası bir jüri ekibi tarafından değerlendirilen ve ödüle layık görülen projeler, 23 Şubat’ta Las Vegas’ta düzenlenen törende ödüllerini aldılar.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü