Zurihch Sigorta Şirketi Yönetici Kadınlar İçin En İyi Şirket Seçildi

Zurich Insurance, National Association for Female Executives (NAFE) tarafından "Yönetici Kadınlar için En İyi Şirket" olarak seçildi.

Zurich Insurance, işyeri çeşitliliği çabaları nedeniyle tanınan Kadın Yöneticiler için Ulusal Birliği (NAFE) tarafından 2108 yılının Yönetici Kadınlar için En İyi Şirketlerden biri olarak seçildi.

Bu ödül kadınların karar vermede ve şirketlerini etkilemeden belirgin bir etkisi olan Amerikan şirketlerine veriliyor. Zurich Insurance Kuzey Amerika CEO'su Kathleen Savio, "NAFE tarafından yönetici kadınlar için en iyi şirket olarak tekrar tanınmaktan onur duyuyoruz. Zurich, farklı bir iş gücüne sahip olduğunun, daha iyi sonuçlar verdiğini ve çalışanlarına ve müşterilerimize potansiyellerini tam olarak ulaştırmamıza yardımcı olduğuna inanıyor" dedi.

Zurich Insurance'da kadınlar için Kadın Yenilik Ağı (WIN) adı verilen bir çalışan kaynağı grubu bulunuyor. Kuzey Amerika'da 1800'ün üzerinde üyesi olan WIN, kadınlara kadınlarla aynı fikirde meslektaşlarıyla bağlantı kurmalarını sağlayacak profesyonel bir ağ sunuyor. NAFE, kaç tane çalışanın programa eriştiğini inceleyen çalışan anketlerinin yanı sıra kadınların ilerletilmesini teşvik eden politikalar ve kaç çalışanın onlardan yararlandığını belirleyerek listeyi yapan şirketleri belirliyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü