BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Stevie Ödüllerinde İki Bronz Stevie Ödülüne Layık Görüldü

 

BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı, bu yıl 12’ncisi düzenlenen, 41 ülkeden 25 bin projenin yarıştığı Stevie Ödülleri'nde, “Yılın Saha Satış Ekibi” ve “Yılın Online Satış Ekibi” kategorilerinde iki "Bronz Stevie"ye layık görüldü.

Dünya çapında en prestijli satış ödülleri olarak bilinen The Stevie Awards, BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı’nın “Online Sigorta Poliçesi ve Bireysel Emeklilik Satış Projesi” ve “Satış Ekiplerinin Segmente Özel Servis Hizmetine Göre Yeniden Tasarlanması” projelerini iki “Bronz” ödülle taçlandırdı.

Cardif 2.0 ile birlikte oluşturdukları “Ortak kültür, ortak başarı” mottolarının yansıması olarak bu önemli ödülü kazandıklarını belirten BNP Paribas Cardif Banka Sigortacılığı Kanalı Direktörü Bilge Bora Kurşun sözlerine şöyle devam etti:

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklılaştırdığımız hizmet modelimizin, iş dünyasının global düzeydeki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri tarafından ödüllendirilmesi bizim için gurur verici. Tüm ürünlerimizi kağıtsız ortamda dijital yöntemlerle üretebilme yetkinliğine giden yolda kazandığımız bu ödüller ile rakiplerimiz arasında bir kez daha farklılaşıyoruz”.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü