Sigorta Acentesi Gibi Görünerek Dolandırıyorlar

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi, yaptığı açıklamada poliçeler hakkında değerlendirmeler bulundu.

Büyükçelebi yaptığı açıklamada; "Son zamanlarda gündemde olan sahte poliçeler bulunuyor. Özellikle otomobilleri traktör gibi göstererek daha düşük prim ödemeleri yapıyorlar ancak daha sonra vatandaşlar mağdur oluyor. İnsanlar mutlaka tanıdıkları yetkili sigorta acentelerinden sigorta işlemlerini yaptırsın" dedi.

Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi, 12. Sigortacı Acenteleri Zirvesi'ne katılarak orada yaptığı açıklamada 40'dan fazla ilden 300'e yakın sigorta acentesiyle zirvede bulunduklarını sözlerine ekledi. 

Meslektaşlarıyla bir araya gelerek vatandaşlara yönelik olarak yapılacak çalışmaların altyapıları hakkında ifadeler bulunan Büyükçelebi, "Son zamanlarda gündemde olan sahte poliçeler bulunuyor. Özellikle otomobilleri traktör gibi göstererek daha düşük prim ödemesi yaptırıyorlar ancak daha sonra mağdur olunuyor. İnsanlar mutlaka ama mutlaka tanıdıkları yetkili sigorta acentelerinden sigortalarını yaptırsınlar" ifadelerini kullandı.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü