Anadolu Hayat Emeklilik Acenteler Zirvesi ve Direkt Satış Zirvesi Gerçekleştirildi

 

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından her yıl düzenlenen Acenteler Zirvesi ve Direkt Satış Zirvesi, 12 ve 20 Ocak 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Anadolu Hayat Emeklilik, her yıl düzenlediği Acenteler Zirvesi ve Direkt Satış Zirvesi toplantılarını bu yıl 12 ve 20 Ocak 2018 tarihlerinde ‘Birlikte Tüm Hedefleri Aşarız’ sloganıyla gerçekleştirdi.

Geçen yılın faaliyetlerini, sonuçlarını değerlendirmek ve 2018 yılının hedeflerini tüm acente ve direkt satış ekibiyle paylaşmak için düzenlenen toplantılarda Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan değerlendirmelerde bulundu.

“SEKTÖRLERLE BİRLİKTE BÜYÜYORUZ”

Zirvede yaptığı konuşmayla, sektör ve şirketin performansını değerlendiren Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, “2017, bireysel emeklilik sektöründeki öncü konumumuzu pekiştirmeye devam ettiğimiz, oldukça verimli bir yıldı. Öte yandan sektör büyümeye devam ediyor. Otomatik Katılım ile birlikte 3,5 milyon çalışan sisteme dahil oldu ve bireysel emeklilik ile otomatik katılımdaki toplam katılımcı sayısı 10,4 milyonu aştı. Otomatik katılım, yeni fazıyla birlikte sektörü büyütmeye devam edecek. Dolayısıyla her zamankinden daha çok çalışacağımız bir döneme giriyoruz” dedi.

Anadolu Hayat Emeklilik’in dengeli ve kârlı büyümesini sürdürerek bireysel emeklilik branşında 1 milyon 150 bin katılımcı sayısına ve devlet katkısı dâhil 14,7 milyar TL fon büyüklüğüne; hayat sigortaları branşında ise, 575 milyon TL’lik prim üretimine ulaştığının bilgisini veren M. Uğur Erkan konuşmasına şöyle devam etti:

“2017 yılı itibarıyla faaliyete başlayan otomatik katılımın yeni fazıyla birlikte 1 milyon 400 bin çalışanın sisteme katılımını öngörüyoruz. Bu süreçte en büyük desteği ise acentelerimiz ve direkt satış ekibimizden alacağız. İnanıyorum ki 2018 yılı hem hayat sigortaları hem de bireysel emeklilik branşlarında yeni başarılarla taçlandıracağımız bir yıl olacak.” dedi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü