Quick Sigorta Başarısı Devam Ediyor

 

12 Mayıs 2017 ayında poliçe üretimine başlayan Quick Sigorta 9 ay içinde 1 milyon poliçe rakamına ulaştı. Bu süre içinde Türkiye genelinde acente yapılanmasına giden Quick Sigorta 1200 acentenin açılışını gerçekleştirdi.

Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen 1 milyon rakamının sembolik olarak bir önem taşıdığını belirterek, “Dijital iş modelimiz ve 30 kişilik bir ekip ile bu rakamları yakaladık. Hızlı karar alan, konunun uzmanı iş ortakları ile hareket eden bu yapı aslında bir zoru başardı. Üretilen poliçe rakamı sembolik olarak önem taşıyor. Bu kadar kısa sürede, oldukça güçlü ve donanımlı bir ekiple bu rakamlara ulaştık. Önümüzdeki yıllarda hedefimiz daha yüksek” dedi.

Quick Sigorta 1 milyon poliçe üretimine imza attığı bu dönemde aynı zamanda “Teoriden Pratiğe Atlayış Serbest” adı altında Üniversitelerin Sigortacılık bölümleri ile ortak bir sosyal sorumluk projesi başlattı. Bunun yanında Motosiklet sürücüleri için sponsorluklar, Insurtech alanında çeşitli toplantılar ve etkinlikler düzenledi. Sosyal Medya kanallarında 2.5 milyon etkileşime ulaşan Quick Sigorta aynı zamanda sürekli yenilenen ilan ve tanıtım çalışmaları ile büyük ilgi topladı.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü