Quick Sigorta Çalışanları Bursa - Mudanya Etkinliğinde Buluştu

Faaliyete başlamasının üzerinden sadece 10 ay geçen ve 1 milyon adet poliçe üreten Quick Sigorta, 2018 yılı hedeflerini Mudanya Montania Otel’de yaptığı etkinlik ile ele aldı.

Tüm çalışanların bir araya geldiği etkinlikte Bursa-İznik ve bölgede gün içinde kısa geziler yapılırken aynı zamanda 2018 yılının hedeflerinin değerlendirildiği ve çalışanların görüş ve değerlendirmelerinin alındığı toplantılar yapıldı. Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen 2017 yılının oldukça yoğun ve hareketli geçtiğini belirterek “2017 yılını başarılı bir şekilde tamamladık. Tüm ekip yoğun şekilde çalıştı ve iyi sonuçlar aldık. 2018 yılında hedeflerimiz daha yüksek. Hangi alanlarda nasıl atılımlar planladığımızı, marka ve iletişim süreçlerinde neler yapacağımız, iyileştirmeler yapmamız gereken alanları değerlendirdik. Konunun uzmanı arkadaşlar planlarını aktardı, arkadaşlarımız yorum ve eleştirilerini paylaştı. Bu tarzda etkinliklerimiz devam edecek. 30 kişilik son derece etkin bir ekibimiz var” dedi.

Quick Sigorta ekibi etkinlik çerçevesinde İznik ve Bursa’da tarihi yerleri uzman rehberler eşliğinde gezdi. Akşam ise Mudanya Montania Otelde düzenlenen yemeğe katıldı. 

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü