Doğa Sigorta A+ Yatarak Tedavi Teminatı Sunuyor

Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasına ek olarak A + Yatarak Tedavi Teminatı sunuyor. Bu teminatla sigortalılar, tamamlayıcı sağlık sigortası kurumları dışında kalan ve geleneksel sağlık sigortasının geçerli olduğu A grubu hastaneler de dahil diğer kurumlardan SGK şartı aranmaksızın yatarak tedavi kapsamında sağlık hizmeti alabiliyor.

Doğa Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortasına ek olarak sunduğu A + Yatarak Tedavi Teminatı’yla alanında bir ilke daha imza atıyor. Böylece sigortalılara tamamlayıcı sağlık sigortası içinde SGK şartı aranmaksızın geleneksel sağlık sigortasının geçerli olduğu tüm anlaşmalı kurumların kapıları aralanıyor. Sigortalılar, poliçede belirtilen şartlar doğrultusunda ve tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu kurumların dışında kalan A grubu anlaşmalı hastanelerin sunduğu yatarak tedavi kapsamındaki sağlık hizmetinden de faydalanabiliyor.

Geçtiğimiz yıllarda sigorta sektörüne yeni ürün olarak katılan tamamlayıcı sağlık sigortası, uygun fiyatı ve geniş teminat yapısıyla sigortalılar tarafından talep görmeyi sürdürüyor. Tamamlayıcı sağlık sigortasının en dikkat çekici özelliği olarak, özel sağlık sigortasına göre primlerinin çok daha ekonomik olması gösteriliyor. Sigortalılar SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmetinden yararlanıyor.

SGK ŞARTI ARANMAKSIZIN SAĞLIK HİZMETİ

Tamamlayıcı sağlık sigortasında sigortalılara en kapsamlı ürün ile en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdüren Doğa Sigorta, sigortalıların SGK şartı aranmaksızın sağlık hizmeti almalarını güvence altına alan bir uygulamaya imza atıyor. Bu kapsamda tamamlayıcı sağlık sigortasına ek olarak sunulan A + Yatarak Tedavi Teminatı sayesinde sigortalılar; tamamlayıcı sağlık sigortası kurumları dışında kalan ve geleneksel sağlık sigortasının geçerli olduğu A grubu hastaneler de dahil diğer kurumlardan SGK şartı aranmaksızın yatarak tedavi kapsamında sağlık hizmeti alabiliyor. Alanında ilk olan bu uygulamayla, geleneksel sağlık sigortasının üstün gücünü tamamlayıcı sağlık sigortalılarına da yaşatıyor. Sigortalılar, A + Yatarak Tedavi Teminatı’nı kişi başına oldukça düşük bir fark ödeyerek hem kendileri hem de aileleri için satın alabiliyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü