Amerikan Sigorta Devi AIG Şirketinden Atama

American International Group Inc, eski bir üst CIA avukatını genel sigorta biriminin baş hukuk görevlisi olarak atadığını duyurdu.

ABD'li sigorta devi AIG, Obama döneminin CIA baş hukuk yöneticisi Caroline Krass'ı kıdemli başkan yardımcısı ve genel hukuk danışmanı, genel sigorta ve genel müdür yardımcısı olarak atadı. businessinsurance'da yer alan habere göre, Caroline Krass'ın Başkan Obama tarafından CIA genel hukuk danışmanlığına atanmış ve 2014'ten 2017'ye kadar ajansın baş hukuk yöneticisi olarak görev yaptığı belirtildi. Haberde Krass'ın genel sigorta genel hukuk departmanını denetleyeceği ve birim için yönetici liderlik ekibinin bir üyesi olarak hizmet edeceği ve genel sigorta biriminin CEO'su Peter Zaffino'ya ve AIG'nin genel müdür yardımcısı ve genel başkan yardımcısı Lucy Fato'ya rapor vereceği ifade edildi.

Geçen yıl CIA'den ayrıldıktan sonra Krass, Washington'un ünlü hukuk bürolarından Gibson, Dunn & Crutcher L.L.P'de ortak oldu ve Ulusal Güvenlik Uygulama Grubuna başkanlık etti.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü