‘Güzel Adam Süreyya’ Belgesel Filmi Sompo Japan Sigorta Sponsorluğunda

 

Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş’ın emektar malzemecisi Süreyya Soner’in hayatının anlatıldığı ‘Güzel Adam Süreyya’ belgesel filmine ana sponsor olması ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Japonya ve dünyanın lider sigorta şirketleri arasında yer alan Sompo Japan Sigorta spora verdiği desteğe devam ediyor. Firma, 2015-16 sezonunda başlayan Basketbol Erkek A Takımı isim sponsorluğu anlaşmasını 2019 yılına kadar uzattı. Aynı zamanda Vodafone Arena’ya 140 Milyon Dolar değerinde geniş teminatlı bir sigorta poliçesi sağladı. Sompo Japan Sigorta, Beşiktaş’ın emektar malzemecisi Süreyya Soner’in hayatının anlatıldığı ‘Güzel Adam Süreyya’ belgesel filmine ana sponsor olması ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Beşiktaş’ın simge isimlerinden Malzemeci Süreyya Soner’in hayatını anlatan ‘Güzel Adam Süreyya’ 9 Şubat 2018 tarihinde Sompo Japan Sigorta sponsorluğunda vizyonda olacak. Yapımcılığını FilmDeney’in, yönetmenliğini Gökçe Kaan Demirkıran’ın yaptığı Güzel Adam Süreyya belgesel filminde Beşiktaş’ın efsane isimleri yer alıyor. Soner’in Beşiktaş ile dolu yaşamını sinematografik bir şekilde ele alan belgeselin içinde keyifli anılar kadar hüzünlü anılar da yer alacak. İzleyiciye hem Beşiktaş ve futbol tarihini hem de İstanbul’un kent tarihini ele alan bir çerçevede belgesel keyfi yaşatmayı planlayan filmin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Belgesel filmin sürpriz isimlerin yer aldığı soundtrack albümü de önümüzdeki günlerde çıkacak.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü