Nakliyat Sigortaları İçin Tasarlanan e-marine Sertifika Programı

Nakliyat sigortaları için tasarlanan e-marine sertifika programı manuel sertifika düzenlemeye son veriyor. Gulf Sigorta Nakliyat Sigortaları Teknik Müdürü Aydan Taybars, bu şekilde hataların da önüne geçildiğini kaydetti.

Gulf Sigorta e-marine sertifika programıyla 2008 yılından bu yana satış kanallarına ve müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Nakliyat sigortaları için tasarlanan kullanıcı dostu bu yazılımla sektördeki manuel sertifika düzenlemelerine son veren ilk şirket unvanına sahip Gulf Sigorta muhtemel hataların da önüne geçiyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Gulf Sigorta Nakliyat Sigortaları Teknik Müdürü Aydan Taybars şunları söyledi: “Müşteriler kendilerine ait bir şifre ve kullanıcı adıyla sisteme giriş yaparak sigorta sertifikalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabiliyor. Sigortalıya ait bilgiler Gulf Sigorta merkez operasyon birimince düzenlenen abonman poliçesinde yer aldığından herhangi bir yetki hiyerarşisi ve karmaşası da yaşanmıyor. Özellikle hafta sonu ve mesai saatleri dışında gelen talepler veya yüklemeler için de büyük kolaylık oluşturuyor. e-marine sertifikaları imzalı olarak üretildiğinden Gümrük gibi tüm resmi kurumlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.”

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü