Gulf Sigorta Yeni Yıla Hazır Oldukları Mesajını Verdi

Yeni yapısında sektör dinamikleri ve beklentileriyle daha uyumlu çalışmak üzere hazırlıklarını tamamlayan Gulf Sigorta, ilk resmi çalışan organizasyonunu Sapanca’da gerçekleştirdi. Etkinlikte bir araya gelen Gulf Sigorta ekibi, 2018 yılına hazır oldukları mesajını verdi.

Gulf Sigorta, ilk resmi çalışan organizasyonunu 25 Kasım tarihinde Sapanca’da gerçekleştirdi. 24 Kasım tarihinde üst yönetimin orta ve uzun vade şirket stratejileri ile 2018 bütçe hazırlıklarını finalize etmek üzere yaptıkları tam günlük toplantının ertesi günü başlayan organizasyonun ‘Hoş geldin Gulf’ bölümünde Sapanca Güral Hotel’e giriş yapan yaklaşık 200 kişilik ekip, öncelikle otelin kendilerine ayırılan aktivite salonunda 8 kişilik gruplara ayrılarak bir buçuk saatlik anlamlı bir ekip çalışmasına katıldı.

İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA HEDİYELER

Gulf Sigorta İnsan Kaynakları Departmanı ile Kurumsal İletişim Departmanları tarafından Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği işbirliğiyle hazırlanan bu aktivite esnasında hem ekip hem de misafir edilen çocuklar duygulu anlar yaşadı. Gruplar halinde, kendilerine demonte olarak verilen bisikletleri bir araya getirerek, ihtiyaç sahibi çocuklara hediye eden Gulf Sigorta çalışanları, güzel bir ekip çalışması eşliğinde yaşları 7 ila 12 arasında değişen pek çok çocuğu mutlu etti.

Genel Müdür Süleyman Sağıroğlu ve Gulf, çalışanları, çocuklara bisikletlerin yanı sıra İnsan Kaynakları ekibi tarafından önceden hazırlanmış, içlerinde boya kalemlerinden defterlere, oyuncaklardan kitaplara kadar özenle seçilmiş pek çok hediyenin yer aldığı sepetler de armağan ederek erken bir yılbaşı sevinci yaşattı.

2017 yılının önemli bir bölümünü, yoğun bir birleşme ve satın alma sürecini başarıyla ve tüm stratejik hedeflerini tamamlayarak geçiren ekip, kutlamalarına böyle bir aktiviteyle başlamanın manevi memnuniyetini yaşadı. İnsan Kaynakları ve İdari işler Biriminden sorumlu GMY Yeşim Başaran, AIG Sigorta ve Gulf Sigorta ekiplerinin 2017 yazından bu yana Ümraniye’deki yeni Genel Merkez ofislerinde olduğunu, bu türden bir aktivitenin de yorucu bir yıl geçiren ekip için yeni yılda güzel bir motivasyon sağlayacağına inandığını belirtti.

Çalışanlar öğle saatlerini Sapanca Gölü çevresinde yürüyüş yapıp, dinlenerek geçirmeyi tercih etti. Sonrasında akşam saatlerinde tekrar tam kadro olarak birleşip güzel bir akşam yemeği yiyen Gulf çalışanları, yemeğin ardından balo salonunda toplandı.

Genel Müdür Sağıroğlu’nun, 2017 yılı için çalışanlarına teşekkür etmesiyle başlayan ve 2018 hedefleri hakkında özet bilgilendirmeyle devam eden konuşmasının ardından, şirket geleneği olarak devam eden uzun hizmet ödül ve plaketleri hak sahiplerine verildi. 38 çalışana uzun hizmet plaketinin verildiği törende 30. yıl hizmet ödülünü alan Nuray Böcekler, duygularını “Bir ömür, dile kolay” diyerek paylaştı. Gulf Sigorta çalışanları, dinlenme, eğlenme ve bir arada olabilme şansını yakaladıkları bu organizasyon sonrasında hep birlikte 2018’e hazır oldukları mesajını verdiler.

GULF SİGORTA’DA HAZIRLIKLAR TAMAM

Türkiye’de 40 yılı aşan bir geçmişe sahip olan AIG operasyonu, Fairfax ve KIPCO ortaklığı olan GIG grup tarafından satın alındıktan sonra tam kadro olarak görevlerine devam etmişti. Bunun yanı sıra, Gulf Sigorta tarafındaki 20 kişilik ekibe ek olarak, sektördeki öncü şirketlerden farklı tecrübe ve uzmanlıklara sahip yeni ekip arkadaşlarının da işe alımıyla 230’dan fazla kişiyi bulan Gulf Sigorta, yeni yapısında sektör dinamikleri ve beklentileriyle daha uyumlu çalışmak üzere tüm hazırlıklarını tamamlamış durumda.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü