Vakıf Emeklilik Kumbara Tasarımı Resim Yarışması Ödülleri Verildi

Türkiye genelinde 7-10 yaş arası 4 bin 300 ilkokul öğrencisinin katıldığı yarışmada, dereceye giren 5 öğrenci ödüllerini Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı’nın elinden aldı. Samsun Bahçeşehir Koleji’nden Ada Durmaz birincilik ödülünün sahibi oldu.

Vakıf Emeklilik tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Kumbara Tasarımı Resim Yarışması’nın ödülleri Güneş Sigorta Sanat Galerisi Sergi Salonu’nda düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Ayrıca seçilen eserlerden oluşturan serginin açılışı da gerçekleştirildi. 7-10 yaş arası 4 bin 300 ilkokul öğrencisinin katıldığı yarışmada, dereceye giren 5 yarışmacı ödüllerini Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı’nın elinden aldı.

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı, törende yaptığı konuşmada, tasarruf kavramını bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak sahiplendiklerini belirterek, “Yaptığımız her işin özünde biriktirmek, yani tasarruf var. Çünkü ülkemizin en önemli sorunlarından birinin cari açık olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle tüm projelerimizde tasarruf etme bilincini artırma çabasını ön planda tuttuk. Yaptığımız tüm çalışmalarda, tasarruf bilincinin artırılması için farkındalık uyandırmaya çalışıyoruz. Çünkü tasarruf bilincinin hem bireysel hem de sağlıklı bir ülke ekonomisi için şart olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

Türkiye genelinde gerçekleştirilen yarışmada Samsun Bahçeşehir Koleji’nden Ada Durmaz birincilik ödülünün sahibi oldu. Minik yarışmacıya birincilik ödülü olarak bisiklet hediye edildi. Yarışmada, İstanbul Özel Güngören Mektebim İlkokulu’ndan Kayra Kanalıcıikinci, Çanakkale Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu’ndan Arda Arabacı üçüncü, Trabzon Dumlupınar İlkokulu’ndan Yunus Emre Şen dördüncü ve Adana Özel Mektebim Çukurova Bilfen İlkokulu’ndan Ege Berk Güngör ise beşinci oldu ve birer scooter kazandılar.

Ada Durmaz – Samsun Bahçeşehir Koleji – 2. Sınıf – Birinci

Ada Durmaz – Samsun Bahçeşehir Koleji – 2. Sınıf – Birinci

Emre Şen Trabzon Dumlupınar ilkokulu 4-B dördüncü

Ege Berk Güngör Adana Özel Mektebim Çukurova Bilfen İlkokulu 4-D Beşinci

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü