Vakıf Emeklilik Zaman Makinası Kampanyası ile Katılımcılara Ulaştı

Vakıf Emeklilik'in Zaman Makinası kampanyası yolculuğuna İzmit’ten başladı. Sırasıyla Sakarya, Zonguldak, Samsun, Ankara, Kayseri, Adana, Antalya, İzmir, Bolu ve İstanbul’da 2 bin 700 kişiyi 30 yıl sonrasına götüren Vakıf Emeklilik, katılımcılara emeklilik hayallerini sordu.

Vakıf Emeklilik, sektörde farkındalığı ve katılımı artırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Zaman Makinası projesi ile 45 gün boyunca 11 ili gezen Vakıf Emeklilik, “Şimdiden Rahat Bir Gelecek” için BES yaptırmanın önemine işaret etti. Yolculuğuna İzmit’ten başlayan Zaman Makinası, Sakarya, Zonguldak, Samsun, Ankara, Kayseri, Adana, Antalya, İzmir, Bolu ve İstanbul’da 2 bin 700 kişiyi 30 yıl sonrasına götürdü, emeklilik hayallerini sordu. Ayrıca roadshow’larda, 100 kişi hediye çarkı ile ücretsiz ve indirimli sigorta ürünü, binlerce kişi kulaklık, boyun yastığı, telefon aksesuarı gibi çeşitli hediyeler kazandı.

PROJE DEVAM EDECEK

Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası etkinliklerine önümüzdeki dönemlerde de devam etmeyi planlıyor. Vakıf Emeklilik’in Zaman Makinası ile “Geleceğe Hoş Geldin” mesajı ile çıkılan yolculukta; kişilerin emeklilik günlerinde de şu andaki hayat standartlarında bir yaşam sürmelerinin BES ile mümkün olabileceği mesajı veriliyor. Bireysel Emeklilik Sistemi’nin sağladığı faydaları kişilere bir kere daha anlatıldığı bu yolculukta zamanın çabuk geçtiği bu nedenle bir an önce birikim yapmanın önemine işaret ediliyor.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü