İngiltere’de Küçük İşletmelere Büyük Fırsat

İngiltere'nin önemli sigorta şirketlerinden Ripe Insurance yeni bir ticari sigorta ürünü çıkardı. Ürün, cam silicilerden köpek gezdiricilerine kadar bir çok çalışanı ve benzeri küçük işletmeyi kapsarken müşterilere de kendi poliçelerini oluşturma fırsatı veriyor.

Ripe Insurace, aralarında serbest meslek sahiplerini ve ortaklı şirketleri kapsayan, 10 veya daha az çalışanı olan küçük işletmelere odaklanan bir sigorta ürünü çıkardı. Sigorta şirketinin hedefinde bu küçük işletmeler için en uygun ürünü ortaya çıkarmak.

Insurance Tİmes’ın haberine göre, Ripe Insurance küçük işletme sahiplerine ortaklaşa sigorta ürünü yaratma fırsatı veriyor. Ripe Insurance’ın CEO’su Colin Whitehead, “Küçük işletmelerin gerçek ihtiyaç duydukları şeyi anlamak için ayrıntılı analiz yaptık. Basitçe belirtmek gerekirse işletme sahipleri en doğru korumaya sahip olmak istiyor. Ne gereksiz teminatlar için daha fazla para harcamak istiyorlar ne de uzun süren fiyatlandırma süreçlerinden memnunlar. Biz de Birleşik Krallık’taki 10’dan az işçi çalıştıran 5 milyon işletmeye kendi poliçelerini yaratma fırsatı verdik” dedi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü