Generali Sigorta Acenteleri Kapadokya Gezisindeydi

Generali Sigorta, acenteleri için düzenlediği eğlenceli ve kazançlı kampanyaların yanı sıra seyahat kampanyalarına devam ediyor. 2017 yılında gerçekleştirilen Kapadokya seyahat kampanyasını kazanan Generali acenteleri 22-24 Eylül tarihlerinde UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Kapadokya'da bir araya geldi.

Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, 40 başarılı acente katıldı. Gezi 2 gece 3 gün sürdü ve Generali acenteleri Kapadokya’nın gizemli ve tarihi atmosferinde temiz havanın tadını çıkarttılar.

Gezi rehberinin bilgilendirmesi eşliğinde, Göreme Açık Hava Müzesi, Güvercinlik Vadisi, Üç Güzeller, Ihlara Vadisi, Uç Hisar, Turasan Şarap Fabrikası, Avanos, Paşabağı ve Peri Bacaları gibi bölgenin doğal güzellikleri, tarihi yapıları, geleneksel yerleşim yerlerine yapılan ziyaretlerle bölgenin gizeminde yolculuğa çıkan Generali acenteleri, Kapadokya’nın en büyük ve en derin yeraltı şehirlerinden olan Kaymaklı Yeraltı Şehrine yapılan ziyaret ile bölgeyi daha yakından keşfe çıktılar. Katılımcılar şafak vaktinde eşsiz bir manzara üzerinde balonlar eşliğinde güneşin doğuşunu izlediler. Aynı gün güneşin batışını izlemek için Kızıl Vadide düzenlenen kokteylde hatıra fotoğrafları çektirdiler. Son akşam gala yemeğinde Generali yönetimi ve acenteleri canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirdiler.

2017’de hızlanan ve 2018’de daha güçlü ve heyecan dolu kampanyalar gerçekleştireceklerini belirten Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan, “Generali Sigorta olarak acentelerimizle bu zamana kadar sürdürdüğümüz iş birliğinde karşılıklı başarıyı birinci öncelik olarak hedefledik. Bu süreçte acentelerimiz için pek çok önemli kampanyayı hayata geçirdik. Bu kampanyalarla acentelerimize motivasyon sağlayabilecekleri kazanımlar için ciddi fırsatlar sunduk. Önümüzdeki dönemde de benzeri kampanyalara devam ederek tüm acentelerimizle bir arada olmayı umuyoruz” şeklinde konuştu.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü