Doğa Sigorta ile Endişe Yaşamadan Garantili Eğitim

Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı “Çocuğu için Eğitim Sigortası yaptıran bir aile, sunulan teminatlar karşısında çocuğuna, gelecek endişesi yaşamadan garantili bir eğitim öğretim hayatı sunabiliyor. Bu durumda, sağlanan bu teminatlar sonucunda ailede gerçekleşebilecek kayıplar söz konusu olduğunda, çocuğunun eğitimi aksamadan devam edebiliyor” diye konuştu.

Doğa Sigorta olarak sigorta konusunda toplumsal farkındalık yaratmak misyonuyla faaliyetlerini sürdürdüklerini, sundukları her ürün ve hizmete bu bakış açısıyla yaklaştıklarını ifade eden Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı eğitim alanında ürünleri ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Eğitim Sigortası’na yönelik sunduğumuz ürünümüzde de başta anne ve babalar olmak üzere aileleri bu konuda bilinçli olmaya davet ediyoruz. Eğitim çağındaki bireyler için sunduğumuz ürünümüzde, eğitim alan öğrencilerin velileri için gerekli olan tüm teminatları sağlıyoruz. Teminatımızla; herhangi bir kaza halinde vefat, sürekli sakatlık, kritik hastalıklar ve işsizlik gibi olası durumlara karşı bireyleri güvence altına alıyoruz.”

“ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ EDİNİN”

Eğitim Sigortası’nın çocukların tüm eğitim – öğretim hayatını güvence altına alırken, ebeveynlerin hayatlarına huzur içinde devam etmelerini olanaklı kıldığını vurgulayan Kırmızı “Çocuğu için Eğitim Sigortası yaptıran bir aile, sunulan teminatlar karşısında çocuğuna, gelecek endişesi yaşamadan garantili bir eğitim- öğretim hayatı sunabiliyor. Bu durumda, sağlanan bu teminatlar sonucunda ailede gerçekleşebilecek kayıplar söz konusu olduğunda, çocuğunun eğitimi aksamadan devam edebiliyor” dedi. Kırmızı, Doğa Sigorta olarak, hayatın normal akışında ortaya çıkabilecek kayıplara karşı ailelere bu ürünü kullanmalarını özellikle tavsiye ettiklerini belirtti. Kırmızı, Eğitim Sigortası alınırken bakılması gereken hususlarda da şu değerlendirmelerde bulundu: “Sektörümüzde çok sayıda sigorta şirketinin farklı içerikte Eğitim Sigortası ürünü bulunuyor. Bu durumda biz müşterilerimizi, ürünün içerikleri hakkında detaylı bilgi edinmeleri konusunda uyarıyoruz. Poliçe kapsamında verilen teminatların içeriklerine ve özel şartların getirdiği istisnai durumlarda sunulan detaylara dikkat etmelerini öneriyoruz. Biz Eğitim Sigortası prim ödemelerinde 1 yıllık ödeme planı sunuyoruz. 235 – 450 lira aralığında değişiklik gösteriyor.”

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü