IBS 20. yılında “Gelecek burada” Dedi

Türkiye’nin uzman Sigorta ve Reasürans Brokerlik şirketi IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Raffles Otel’de düzenlenen gece ile 20. yılını kutladı. “Gelecek Burada” temasıyla düzenlenen davette konuklarına unutulmaz bir gece yaşatan IBS, şirketin gelecek vizyonu ve hedeflerini de misafirleriyle paylaştı.

İş ve cemiyet dünyasından ünlü konukların renklendirdiği geceye katılanlar arasında Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi bulunurken davetliler Amsterdam’dan dünyaya açılan başarısıyla Türklerin gururu olan Karsu’nun eşsiz performansı ile keyifli saatler geçirdiler.

Sigortacılık sektörü her geçen yıl büyüyerek Türkiye ekonomisi içindeki payını artırırken, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş dinamik ve güçlü yapısıyla sektörün gelişiminde önemli roller üstlenmeye 20. yılında da devam ediyor.

IBS 20. yılını kutladığı gecede, misafirlerine keyifli bir gece yaşatırken, misafirleri ile paylaştığı gelecek projeksiyonuyla da geceye katılanlardan büyük beğeni topladı. Farklı müzik türlerini harmanladığı kendine has tarzıyla geceye renk katan Karsu cazdan reggeaye, bluesdan türkülere farklı türlerden kendine has yorumu ile söylediği şarkılarla misafirlerden tam not aldı.

İş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu geceye katılanlar arasında Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, IBS ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın, IBS Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav, IBS Genel Müdürü Murat Çiftçi vardı.

GELECEK IBS’TE ŞEKİLLENİYOR

“Gelecek Burada” temasıyla yola çıkan IBS’in 2018 planları arasında, çalışanlar tarafından en fazla tercih edilen şirket olmaya yönelik çalışmaların yanı sıra gençleri sektöre kazandırmak da yer alıyor. 20 yıldır olduğu gibi yeni dönemde de sektörde oyunun kurallarını değiştirme hedefi ile çalışmalarına yön veren IBS, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için tüm altyapısını yenileyerek dijital dünyanın kurallarına uygun hale getiriyor.

Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, ”20 yıldır Türkiye’deki potansiyeli değerlendiriyor, durmadan gelişiyor, sigorta sektöründeki küresel trendleri takip ederek, sektöre öncülük ediyoruz. Bundan sonra da global

ortağımız UIB’nin gücüyle büyümeye hız kesmeden devam etmeyi planlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru cevap vererek, kendilerini her zaman özel hissetmelerini sağlamaktan büyük keyif alıyoruz. Müşterilerimizle karşılıklı olarak hayata değer katıyoruz. Biz onlarla bir takımız, onlar bizim bir parçamız. Bu gelecekte de böyle olmaya devam edecek.” dedi.

‘Gelecek Burada’ vizyonunun IBS için önemine değinen Çiftçi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gelecek Burada vizyonu Türkiye ile sınırlı kalmayacak. Artık sigorta dünyasında global bir ağ mevcut. Diğer ülkelerle iletişim halinde olmak ve uygun bölgelere yatırım yapmak durumundayız. Çünkü gerçek büyümenin yolu globalleşmeden geçiyor.”

Şirketin kuruluş öyküsü ve yirmi yıllık geçmişinden bahseden IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Akfen Holding CEO’su Süha Güçsav “Kazakistan, Azerbaycan gibi Türki Cumhuriyetler’e yatırım yaparak, bu bölgelerde açılması hedeflenen yeni ofisler ile büyümeyi planlıyoruz. Yapacağımız bu yatırımlar ile IBS’in vizyonunu kardeş ülkelerimize taşıyacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü