SED’den Oto Branşında Suistimal ile Mücadele Eğitimi

Sigorta Eksperleri Derneği ve Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfımızın ortaklaşa hazırladığı eğitim faaliyetleri kapsamında "Oto Branşında Suistimal Hasar ile Mücadele Yöntemleri Eğitimi'nin dördüncüsü 16 Aralık Cumartesi günü Ordu Aktuğ Otel'de gerçekleştirildi.

Sigorta Eksperi Aydın Elidar tarafından verilen eğitime, eksperler ve ofis çalışanları katıldı. Eğitimde suistimalin (fraud) tanımı, oluşum aşamaları, suistimal ile mücadelenin önemi ve zorluğu, mücadelede Avrupa yaklaşımı, mücadelede Türkiye yaklaşımı, sık karşılaşılan suistimal türleri, suistimalle mücadele yöntemleri ile eksper ve ofislerince dikkat edilmesi gereken hususlar ele alınarak, ekspertiz süreçlerinde daha etkin sonuç alabilmeleri hususlarında katılımcılar bilgilendirildi.

Eğitime SEİK Üyesi Tayfun Ermetin de katıldı. 23 eksper ve 58 ofis çalışanı olmak üzere toplam 81 kişilik yoğun bir katılım ile gerçekleşen eğitimin sonunda sertifika verildi.

Sigorta Eksperleri Derneği, eğitimde emeği geçen Aydın Elidar’a, SEİK Üyesi Sayın Tayfun Ermetin’e, Vakıf Başkan Vekili ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Adem İren’e, Sigorta Eksperleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi Gökmen Hacıalioğlu’na, Sigorta Eksperleri Derneği Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Nurhan Ünal’a, Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi Cemalettin Ballıca’ya ve Sigorta Eksperleri Derneği Eğitim Komitesi üyelerine teşekkür etti.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü