Generali Sigorta Bölge Acenteleriyle Bir Arada

Generali Sigorta, bölgesel acente toplantılarını ekim-kasım aylarında gerçekleştirdi.

Dağıtım kanalı stratejisinin merkezinde acenteleri bulunan Generali Sigorta, her yıl olduğu gibi bölgesel bazlı gelenekselleşen acente toplantılarını ekim-kasım aylarında gerçekleştirdi. 

Toplantılarda Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini, 2017 yılını değerlendirip, şirketin 2018 yılı planlarından bahsetti. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan ise, 2017 yılı içerisinde acentelere yaptıkları aylık ürün kampanyalarından, seyahat kampanyalarından, ürün ve sistem iyileştirmelerinden, yıl içerisinde verilen eğitimleri özetleyerek 2018 yılında acentelerin dünyasının nasıl olması gerektiğini anlattı.

En son konuşmacı Baş Genel Müdür Yardımcısı Patrick Savre, şirketin şu an hali hazırda üzerinde çalıştığı 2018 yılı içerisinde devreye alınacak projelerini ve yeni ürünlerini açıkladı. Toplantı sonunda üst yönetim ekibi serbest kürsü şeklinde acentelerin sorularını tek tek yanıtladı.

GÜÇLÜ PROJELER

Çok verimli geçen toplantı sonrasında acenteler memnun şekilde ayrıldılar. 

Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini, acenteler ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken:

“Göreve gelişimle birlikte acentelerimizi daha yakından tanımak ve onları dinlemeyi arzu ettim. Önümüzde güçlü projelerimiz ve önemli hedeflerimiz var. Bu hedeflere ulaşmak üzere birlikte önemli işler yapacağımız değerli iş ortaklarımızla tanışmaktan büyük keyif aldım” dedi. Pescarini sözlerini şöyle tamamladı: “Önemli bir acente ağına sahip olan şirketimizin acentelerinin motivasyonlarına her zaman önem veriyoruz ve onlarla fikir alışverişinde bulunmayı da ilke edindiğimizi söyleyebilirim. Bu çerçevede gerçekleştirilen kampanyalarımız ve acente gezilerimizde acentelerimiz ile bir araya geleceğiz.

ÜYE SİGORTA ACENTELERİ

SEKTÖREL HABERLER

   Tümü